Logitech

5 причин інтегрувати Logitech Tap у вашу переговорну кімнату

Гібридні зустрічі стали нормою для багатьох видів бізнесу. Наймати співробітників з будь-якої точки світу, керувати філіями, зустрічатися з клієнтами та партнерами - все це можна робити під час відеоконференцій.

Якщо регулярні дзвінки - це частина вашої роботи, вам потрібен Logitech Tap. Це сенсорний контролер із функцією обміну даними через бездротову мережу і HDMI. Він, як відсутня деталь пазла, пов'язує все обладнання в переговорній кімнаті та відкриває додаткові можливості для відеоконференцій.

1. Підключення та керування в один дотик

Завдання Logitech Tap - зробити організацію та участь в онлайн-зустрічах простими та інтуїтивно зрозумілими. Контролер в інтеграції з системами відеоконференцзв'язку дає змогу синхронізувати ваші календарі, надсилати файли з ПК, під'єднаного через HDMI, і приєднуватися до дзвінка одним дотиком.

Також за допомогою Logitech Tap ви зможете керувати всім функціоналом відеобара Rally - комплексу обладнання для проведення відеоконференцій.

А ще контролер дає змогу змінювати ракурс камери прямо на сенсорному екрані та керувати налаштуваннями приміщення: температурою, освітленням. Один Tap замість усіх пультів.

2. Готовність до роботи 24/7
З Logitech Tap ви будете на зв'язку тоді, коли вам зручно. Адже контролер оснащений датчиком руху, завдяки якому він перебуває в постійній готовності до роботи. Щоразу, коли ви входите в переговорну кімнату, вмикаєте в ній світло або починаєте розмовляти, Logitech Tap автоматично виводить техніку з режиму сну. Щоб приєднатися до зустрічі, просто торкніться екрана.

3. Повна інтеграція з рішеннями від партнерів
З Logitech Tap ваші зустрічі з локальними та віддаленими співробітниками стануть ефективнішими. Сам контролер і пакет рішень Logitech для конференц-залів легко інтегруються з провідними сервісами для відеоконференцій. Tap працює з системами Google, Microsoft і Zoom. Наприклад, об'єднати ПК із Zoom Room легко за допомогою бездротової мережі або HDMI.

4. Продумані деталі
Logitech Tap має елегантний і сучасний вигляд. Сенсорний дисплей з діагоналлю 10,1 дюйма оснащений антивідблисковим і олеофобним покриттям. Низький профіль із кутом 14° піднімає девайс на зручну для огляду висоту. За бажання пристрій можна під'єднати до комп'ютера через USB-порт і використовувати як додатковий дисплей із сенсорним керуванням. Це неймовірно зручно під час спільної роботи. Керувати Logitech Tap, як і іншим обладнанням у конференц-залі, можна за допомогою платформи Logitech Sync.

5. Просте встановлення
Logitech Tap підходить для будь-яких переговорних кімнат, незалежно від їхнього розміру. Контролер можна розташувати на поверхні або повісити на стіну: у комплекті є настільні та підвісні кріплення, які обертаються на 180 градусів для поліпшення видимості. Кабелі прокладаються через задню панель або отвір на дні. До речі, завдяки довгому USB-кабелю (10 метрів) пристрій можна розташувати поруч з учасниками, навіть якщо сам комп'ютер перебуває в шафі, на іншому столі або поза зоною видимості.
Безкоштовний тест-драйв у вас в офісі

Краще один раз побачити, ніж сто - почути. Ми пропонуємо вам безкоштовно спробувати Tap у вашому офісі. Щоб максимально розкрити можливості контролера, його краще використовувати разом з обладнанням для переговорних кімнат Rally від Logitech - компактним пристроєм з відеокамерою, динаміками та мікрофонною системою.

Усе дуже просто: співробітник ASВС привезе пристрої до вашого офісу, налаштує їх і покаже, як усе працює. Це найпростіший спосіб познайомитися з всесвітом Logitech.

Залишайте заявку у формі зворотного зв'язку - і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.