Logitech

Чому рішення для конференц-кімнат від Logitech кращі за аналоги інших брендів?

Переговорні кімнати є майже в кожному офісі. Однак пандемія істотно розсунула межі робочого простору і висунула більш серйозні вимоги до його організації. У нових умовах співробітники багатьох компаній змушені вести гібридний тип взаємодії, працюючи як в офісі, так і віддалено. Logitech пропонує унікальні технології, які вигідно відрізняються від пропозицій інших виробників і зроблять робочий процес максимально комфортним і продуктивним.
Високе співвідношення ціни та якості

Пристрої Logitech стануть ідеальним варіантом для оснащення переговорних кімнат. Компанія виробляє надійні та довговічні відеосистеми, які виготовляються з першокласних матеріалів і повністю відповідають усім заявленим характеристикам. При цьому вартість техніки Logitech набагато приємніша, ніж на аналогічні за якістю продукти інших брендів - наприклад, Cisco, Polycom та інші.

Розроблена Logitech технологія Rightsence забезпечує оптимальне кадрування всіх учасників конференції, вебінару або презентації, автоматично регулює світловий баланс і перенесення кольорів, покращує чіткість голосу, нівелюючи фоновий шум та відлуння, а також вирівнює діапазон голосу та фокусується на промовці так, щоб усі учасники зустрічі могли бути почуті.

Найзручнішими є готові комплекти: для маленьких приміщень – Rally Bar Mini, для середніх розмірів – Rally Bar, для великих майданчиків – Rally Plus. Якщо конфігурація приміщення нестандартна, наші фахівці розроблять для вас індивідуальне рішення. Запевняємо: з Logitech ви створите такий офісний простір, працювати в якому буде комфортно і зручно.

Просте адміністрування та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Ще недавно налаштувати якісний відеозв'язок було неможливо без участі IT-фахівців. Щоб організувати онлайн-конференцію, доводилося підключати десяток різних гаджетів, задавати потрібні налаштування, а бонусом ще й плутатися в нескінченних дротах. Крім того, саме обладнання займало досить багато місця, що теж завдавало певних незручностей.

Сьогодні організація відеоконференції не викликає жодних складнощів у співробітників і не вимагає від них специфічних компетенцій в IT-сфері. Рішення від компанії Logitech вирізняються інтуїтивно зрозумілим налаштуванням і зручним керуванням, при цьому відповідають найсучаснішим технічним вимогам.

Розглянемо на прикладі відеосистеми Rally Bar. Це одна з найпопулярніших і максимально універсальних відеопанелей для кімнат середнього розміру з можливістю розширення для більш масштабних приміщень. Чому вам варто звернути увагу на неї?

  • Неперевершена якість зображення, близька до кінематографічної. Пристрій оснащений багатоелементним об'єктивом з підтримкою роздільної здатності 4К, 5-кратним оптичним збільшенням і кутом огляду 90°.
  • Завжди в центрі уваги. Інтелектуальні технології, функції розпізнавання людей, механізм панорамування, нахилу і масштабування дають змогу відеосистемі пильно стежити за всіма подіями під час зборів, фокусуватися на головному і при цьому помічати навіть найдрібніші деталі.
  • Досконале звучання. Аудіосистема Rally Bar отримала частотний діапазон 90 Гц - 16 кГц, діапазон захоплення звуку до 4,5 м, систему придушення акустичного відлуння AEC, детектор голосової активності VAD і фільтр AI для придушення шуму. Крім того, підтримує можливість встановлення 3 додаткових мікрофонів для великих перемовин. Ви можете бути впевнені: вас неодмінно почують.
  • Жодних складнощів із під'єднанням. Завдяки технології Plug and Play вся рутинна робота з налаштування пристроїв відбувається автоматично, що дає змогу швидко та легко під'єднувати пристрій до комп'ютерів на Windows і MacOS. Розпізнавання нового пристрою відбувається за лічені секунди, перезавантаження комп'ютера та встановлення специфічних програм не потрібне.
  • Простота інсталяції. Logitech зробила ставку на просте і стабільне під'єднання з використанням мінімальної кількості кабелів і міцної системи кріплення. Просто розміщуєте на рівній поверхні пристрій, підключаєте кабель - і все вже готово до продуктивної роботи. Ніяких зайвих дій і витрати часу.

У лінійці компанії є найрізноманітніші рішення: камери різних типів, док-станції, мікрофони, гарнітури і колонки. Зібрати необхідний для відеозв'язку комплект можна індивідуально. Але важлива перевага відеобара - це принцип all-in-one, що в перекладі означає "все-в-одному". Rally Bar уже містить усе, що може знадобитися для проведення відеоконференції. Крім того, пристрій представлено в декількох колірних виконаннях, і можна вибрати той, що краще виглядатиме в інтер'єрі вашого офісу.

Швидка інтеграція та сумісність із провідними платформами

Компанія Logitech є офіційним партнером найкращих світових платформ для проведення відеоконференцій. Тому всі пропоновані рішення мають сертифікацію і повністю сумісні з основними додатками для відеозв'язку, серед яких MS Teams, ZOOM, Google Meet, Pexip та інші.

Повний спектр рішень для проведення відеоконференцій забезпечує швидку та зручну інтеграцію. Наприклад, Rally Bar навіть не потребує під'єднання до комп'ютера: у пристрій уже вбудовано основні додатки, тому учасники зустрічі без попередніх слів можуть розпочати проведення онлайн-зборів. Хоча за необхідності відеобар швидко і без подальшого перезавантаження підключається до Mac або PC. Такі деталі порядком економлять час, підвищують продуктивність і просто залишають приємне враження.

Вся лінійка продуктів Logitech поставляється з попереднім налаштуванням під певні сервіси. Наприклад, системи для відеоконференцзв'язку Logitech з підтримкою Google Meet містять абсолютно все, що потрібно для проведення конференції. У комплект входить конференц-камера MeetUp або Rally, сенсорний контролер Tap і міні-комп'ютер. Почати конференцію можна в один дотик, але головне - учасники отримують доступ і до інших сервісів Google. Оновлення ПЗ відбуватимуться автоматично, а консоль адміністратора Google Workspace дасть змогу керувати роботою системи. Усе для комфортної та продуктивної роботи користувачів.

Комплексні рішення "під ключ"

Продукти Logitech являють собою універсальну екосистему рішень, до якої входить апаратне та програмне забезпечення, а також служби та партнерські програми світового рівня. Це дає можливість розглядати не тільки окремі пристрої, а й комплексні рішення, які будуть чудово працювати у зв'язці один з одним.

Завдяки різноманітності продуктів покупці можуть обладнати приміщення будь-якого типу, що називається, "під ключ" - від невеликих кімнат для проведення вебінарів до конференц-залів для масштабних презентацій. При цьому стільки якісне обладнання не потребуватиме від вашої команди довгої підготовки або спеціальних навичок.

Крім того, що компанія постійно впроваджує нові ідеї та технології, розширює свою екосистему, вона не забуває про стильний зовнішній вигляд своїх пристроїв. Дизайн, що милує око, свідчить про уважне ставлення до деталей, які особливо важливі під час щоденного використання.

Компанія "АСБК" - це авторизований партнер Logitech в Білорусі. Ми пропонуємо всі необхідні пристрої для обладнання переговорних кімнат, а також робочих місць в офісі і вдома. І робимо це в найкоротші терміни.

Також ми пропонуємо тест-драйв обладнання: наші фахівці безкоштовно привезуть пристрої до вас в офіс, налаштують їх і покажуть, як все працює.

Дізнайтеся про продукти та готові рішення Logitech для ваших потреб. Залишайте заявку у формі зворотного зв'язку - і наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.