Повний спектр комплексних рішеньй для бізнесу та освіти.
Їхні продукти допомагають компаніям модернізувати, автоматизувати і спрощувати бізнес-процеси, впроваджуючи передові технології за доступними цінами.

Prestigio MultiBoard

Prestigio MultiBoard -
це зручність у використанні

5-в-1

Екран, комп'ютер, Wi-Fi, стереодинаміки та спеціальні додатки - все в одному пристрої без необхідності налаштування.

Продуктивна цифрова співпраця

Спільна робота в реальному часі між колегами через будь-які пристрої, з будь-якого офісу або часового поясу. Діліться екраном, робіть нотатки, зберігайте документи та записи під час зустрічі.

Попередньо встановлені додатки

Спеціально розроблені додатки для найбільш ефективної роботи. Для анотацій, онлайн-зустрічей, віддзеркалення екрана, візуальної співпраці тощо.

Різноманітні можливості підключення

Безліч різних портів для під'єднання додаткових пристроїв і периферійних пристроїв комп'ютера дають змогу під'єднувати і навіть заряджати пристрої. Функція віддзеркалення екрана дає змогу здійснювати бездротову співпрацю всього за кілька кліків.

Високий рівень безпеки

Ви можете зосередитися на роботі, поки MultiBoard захищає ваші дані та забезпечує безпечну персоналізацію. Захисний корпус і загартоване скло на екрані гарантують максимальний захист пристрою від зовнішніх пошкоджень.

Рішення для відеоконференцій

Рішення для відеоконференцій відіграють ключову роль у забезпеченні безперешкодної співпраці між бізнес-партнерами та командами. У сучасному робочому ландшафті ефективна комунікація є ключовим фактором.

Чому наші клієнти обирають
рішення для відеоконференцій?

Будь-яке місце

Створіть ідеальне середовище для співпраці з рішеннями VCS для переговорних кімнат будь-якого розміру, конференц-залів або персональних робочих місць.

Будь-який бізнес

Отримайте всі необхідні інструменти для спільної роботи зі швидким і простим розгортанням і керуванням для малого бізнесу або великого підприємства.

Будь-яка ситуація

Створіть зручні умови для гібридної співпраці з високотехнологічними внутрішніми системами або портативними та бездротовими рішеннями VCS.

Рішення для кріплення

Кріплення та стенди для професійних AV-рішень і аксесуарів для споживчих продуктів.
Аксесуари Prestigio Solutions
Prestigio Solutions має власну лінію аксесуарів для інтерактивних панелей, комерційних дисплеїв і відеостін, щоб задовольнити потреби клієнтів і надати повне рішення. Лінія аксесуарів охоплює підлогові стенди та візки, електричні стенди та настінні кріплення, сумісні з будь-якими пристроями, що підтримують стандарт VESA.
Аксесуари партнерів
Щоб задовольнити всі вимоги проєкту цифрової вивіски для майже кожного вертикального ринку, ми маємо партнерські стосунки з брендами, що пропонують найкращі та найефективніші рішення на ринку аксесуарів.

Програмні рішення

Спеціально розроблені додатки для бізнесу та освіти. Для анотацій, онлайн-зустрічей, віддзеркалення екрана, візуального співробітництва, управління контентом цифрових вивісок тощо.
AirServer
Mozabook
Displ
mClass
OfficeSuite

Залишились запитання?

Зв'яжіться з нами безпосередньо і ми відповімо на всі ваші запитання.

ASBC | Apple Premium Reseller Ukraine

м. Київ, вул. Газовая, 30
© All Rights Reserved. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ ОН"
Ідентифікаційний код юридичної особи 41258527
Юридический адрес: 03061, г. Київ, вулиця Газова, 30

Контактні телефони:
+38 044 392 07 55
+38 080 030 09 55
ASBC в інших країнах

Протестуйте можливості Prestigio MultiBoard безкоштовно!

Заповніть заявку і менеджер зв'яжеться з вами для оформлення замовлення.