Виведіть свої переговори на високий професійний рівень за допомогою відеоконференцзв'язку від Prestigio Solutions.

FHD, UHD, 4K, покращений та чистий звук, опція Plug & Play, біометрична автентифікація та інші інноваційні функції, що відповідають сучасним вимогам конференц-залів та переговорних кімнат.

Рішення для відеоконференцій

WINDOWS HELLO CAMERA
Персональні рішення
від 8 до 12 місць
COLLABORATION BARS
Дозволяє комунікувати у форматі високої чіткості FULL HD 1920 x 1080, піклується про вашу безпеку завдяки біометричній автентифікації, швидко підключається та не займає багато місця.
Професійна 4K PTZ Camera транслює відео з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду, може робити зйомку в радіусі 170°, має багаторазовий оптичний і цифровий зум. Також 4K PTZ Camera оснащена багатьма універсальними портами для швидкого підключення до пристроїв і може отримувати живлення через Ethernet, розташовуючись у будь-якій частині приміщення.
від 16 до 20 місць
4K PTZ CAMERA
Конференц-зали
13MP UHD камера та Panoramic VC камера відмінно підходять для невеликих переговорних кімнат внаслідок своїх невеликих розмірів та доступної ціни, забезпечують відмінний кут зйомки, швидке підключення та якісно захоплюють голос.
від 2 до 6 місць
Малі переговорні кімнати
Collaboration Bar та Collabaration Bar Gamma – це чудові рішення для середніх переговорних кімнат у форматі 3 в 1. В одному пристрої Ви відразу отримуєте відмінну 4К камеру з цифровим зумом та широким кутом огляду, потужний динамік та 6 вбудованих мікрофонів з шумопоглинанням.
Середні переговорні
Speakerphone забезпечує преміальний чистий звук завдяки 6 мікрофонами з автоматичним шумо- та ехопридушенням, при цьому діапазон захоплення голосу досягає 5 метрів у будь-яких напрямках.
Швидке підключення забезпечується Bluetooth, USB та AUX портами, а потужний вбудований акумулятор та функція бездротової зарядки позбавлять вас від зайвих дротів.
Спікерфони
PANORAMIC VC CAMERA
13MP UHD CAMERA
Багатофункціональне програмне забезпечення від Prestigio Solutions
для переговорних кімнат та навчальних класів будь-якого типу та розміру

Дзеркало екрана | Відеоконференції через будь-який додаток | Інтеграція календарів Бездротове з'єднання | Простота використання
JoinU - Багатофункціональне програмне забезпечення для переговорних кімнат

Переваги наших рішень

Ми пропонуємо спеціалізовані бізнес-рішення для підвищення ефективності ваших зустрічей та оптимізації ваших бізнес-процесів. Ви заощаджуєте час, покращуєте якість, тим самим знижуєте витрати та збільшуєте прибуток.

 • Підвищуйте ефективність

  Здійснюйте дзвінки легко та швидко завдяки функції швидкого запуску Plug&Play. Підвищуйте ефективність ваших конференцій, уникаючи аудіо- та відеоперешкод.

 • Висока якість зв'язку

  Наші рішення дозволяють проводити зустрічі у високій якості: чітке зображення з роздільною здатністю 4K або FHD з удосконаленим, чистим звуком.

 • Інноваційні технології

  Використовуйте всі переваги передових технологій, таких як PTZ, інтелектуальний автофокус, біометрична автентифікація та інші функції, недоступні у звичайних пристроях.

 • Зміцніть привабливість вашого бренду

  Завдяки чудовій якості зв'язку, ваш бренд асоціюватиметься з сучасними та інноваційними технологіями.

 • Адаптація

  Знайдіть рішення відповідно до ваших потреб, які будуть ідеально адаптовані до ваших процесів. Будь то особисте робоче місце, невелика переговорна або велика конференц-зала.

 • Сучасний дизайн

  Наші рішення покликані позбавити ваш робочий простір від великої кількості проводів та адаптерів під час підключення. Лаконічний та мінімалістичний дизайн підкреслить статус вашого бізнесу.

Контакти

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, напишіть нам і ми відповімо


+38 068 182-66-30
partner@ispace.ua
ASBC | Apple Premium Reseller Ukraine
30, Gazova str., 03061 Kyiv, Ukraine
© All Rights Reserved. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ ОН"
Ідентифікаційний код юридичної особи 41258527
Юридический адрес: 03061, г. Київ, вулиця Газова, 30

Контактні телефони:
+38 044 392 07 55
+38 080 030 09 55
ASBC в інших країнах