СТВОРЮЙТЕ ВИКЛЮЧНИЙ ІНТЕР'ЄР З BANG&OLUFSEN
Включіть продукцію Bang & Olufsen у дизайн-проект для Вашого замовника та отримайте комісію 6% за кожний реалізований продукт.
КУЛЬТОВА ЯКІСТЬ З 1925 РОКУ
Акустичний бренд Bang & Olufsen народжений у Данії. У країні, відомій своїм прагненням до найвищої якості, автентичності та естетики у кожній деталі. Всі 96 років свого існування B&O слідує цим орієнтирам і створює унікальну аудіотехніку з преміальних матеріалів, з якою зручно та приємно жити.
ПОСЛУХАЙТЕ, ЦЕ ВРАЖАЄ

Beoplay A9 Gen 4

Beoplay A9 була надихнута звуком та музикою. Форма являє собою коло, і воно було обрано, тому що звукові хвилі поширюються колами. Beoplay A9 складається з невеликої кількості елементів, які використовуються по максимуму та виготовлені з найкращих матеріалів: високоякісна деревина, пластик, алюміній та дуже хороша тканина.
Докладніше
Beosound Balance
Завдяки технології формування пучка Beosound Balance забезпечує спрямованість звуку для сфокусованого прослуховування з усіх позицій – все в одному пристрої. Дизайн був створений у співпраці з Benjamin Hubert з Layer Design, творчої студії з Лондона, що спеціалізується не тільки на дизайні, але і на створенні унікальних інтерфейсів.
Докладніше
Beosound Level
Beosound Level – це естетика, практичність та довговічність. Ви можете з упевненістю розміщувати її будь-де. Ця витончена колонка, що забезпечує до 16 годин автономної роботи від акумулятора, прикрашає будь-яку кімнату, в яку вона переміщається.
Докладніше
Beosound 2
Beosound 2 забезпечує чудове, дійсно потужне звуковідтворення. Реалізація технології Acoustic Lens Technology у безшовному конічному алюмінієвому корпусі стовпчика створює звукову панораму на 360 градусів, яка заповнює всю кімнату незалежно від того, де Ви її встановили.
Докладніше
СПІВПРАЦЮЙТЕ З НАМИ
Використовуйте у своїй роботі продукцію Bang&Olufsen і Ви зробите проєкт не лише оригінальним, але й забезпечите його стильним та функціональним акустичним рішенням для інтер'єру.
Вигода при об'ємній закупівлі.
Прозора система
виплат.
6% - комісія
від продажу
Доставка до будь-якого міста.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ДЛЯ ПОЧАТКУ СПІВПРАЦІ

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання.


+38 068 182-66-30

partner@ispace.ua

ASBC | Apple Premium Reseller Ukraine

30, Gazova str., 03061 Kyiv, Ukraine


© All Rights Reserved. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ ОН"
Ідентифікаційний код юридичної особи 41258527
Юридический адрес: 03061, г. Київ, вулиця Газова, 30

Контактні телефони:

044 392-07-55

0800 300-955


Купити MacBook Pro